logowanie
Bank danych o grobach
07.11.2018 r. - Nader potrzebni wolontariusze do prac przy Domu Polskim

Fundacja nasza organizuje Dom Polski im. Jana Sobieskiego w Podhorcach (rejon brodowski, obwód lwowski). Od roku wykonujemy tutaj różne prace i roboty przy zajmowanej nieruchomości (dom i 0,25 ha ziemi wokół).

Obecnie, na wiosnę, nader potrzebna jest pomoc wolontariuszy. Chodzi o mężczyznę (do cięższych prac fizycznych) i kobietę (do prac lżejszych). Radzi bylibyśmy gdyby mężczyzna potrafił wykonać prace tynkarskie lub/i murarskie (nieskomplikowane). Niektóre zdjęcia naszego Domu można oglądnąć na stronie głównej naszej Witryny www.podole.org.

Dodamy, że niżej podpisany nadwyrężył mięśnie i ścięgna rąk (co nie oznacza, że nie będzie pracował), zaś nie można liczyć na solidną i rzetelną (odpłatną) pracę kogoś ze społecznośći lokalnej.

Szczegółowych informacji udzielimy po otrzymaniu zgłoszenia.

Dodamy, że Fundacja działa na Ukrainie blisko 14 lat; jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Nadmienic pragniemy, że tzw. władze Polski nam w ogóle nie pomogły (w niczym). Zaś tzw. pomoc Unii Europejskiej (z naszych przecież podatków) jest przeznaczana na wszelkie bzdury, na sprawy niemoralne etc. Natomiast sprawy katolickie i polskie są im obce, a nawet wrogie.

Przed realizacją wolontariatu zawrzemy – jeśli będzie taka potrzeba - stosowne porozumienie o wolontariacie

Informacje o Fundacji i Jej działalności można też przeczytac na Facebook-u (pod naszą nazwą) i na blogu podoleorg.blogspot.com.

Zgłoszenie prosimy wysyłać na adres: podoleorg@gmail.com.

www.podole.org © 2010-2019. All right reserved. Engine by GrupaBroNET.

KRESY stat4u